Гарантія і повернення

Відповідно до ст. 9 Закону, споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернути товар належної якості і забрати гроші можна, якщо дотримані всі перераховані вище умови та аналогічного товару, необхідного покупцеві, немає в продажу.


Однак відповідно до закону, тварини обміну та поверненню не підлягають. Таким чином, з моменту доставки Мурах їх подальша доля залежить тільки від вас.

 

Як повернути / Обміняти товар

Телефонуйте нам і пояснюєте ситуацію.
Якщо ви в Києві, приїжджаєте до нас в офіс з товаром і чеком.
Якщо ви в іншому місті, надсилаєте нам товар і чек Новою Поштою - склад № 214 (доставку оплачуєте ви).
Надсилаєте на будь-який наш номер смс з номером ТТН, номером банківської картки, на яку потрібно повернути гроші.
Ми оглядаємо товар і відразу робимо обмін (або повертаємо гроші).

Гарантія на доставку / Ремонт по гарантії

У нас є кілька варіантів доставки, якщо у вас немає можливості забрати товар самовивозом з офісу AntCity, відправляючи в інше місто, ми готові поручитися за доставку товару в цілому і непошкодженому вигляді.

Гарантія на доставку вступає в силу при наявності у вас відео розпакування (запис починати від самого моменту отримання посилки). Ми готові замінити товар або запропонувати інші варіанти компенсації, якщо в дорозі з товаром відбулася яка-небудь біда - при наявності підтверджуючого відео розпакування.

Перевіряйте цілісність і комплектацію у віділенні НОВОЇ ПОШТИ! У випадку пошкоджень складіть акт пошкодження на Новій Пошті і ми надішлемо вам нову ферму!

Звертаємо вашу увагу, що гарантія на доставку Мурах в холодну пору року діє при температурі до -5 ° С. У разі, якщо Мурахи відправляються з Термоупаковкою, гарантія діє протягом 4 днів доставки при температурі до -15 ° С. Швидка доставка (протягом 1 доби) з термоупаковкою діє при температурі до -25.

На наші ферми ми даємо гарантію - 10 днів. У разі поломки ми ремонтуємо / робимо обмін на таку ж нову ферму або повертаємо гроші.